Oferta pracy

PHP (Symfony) Developer

BITBAG sp. z o.o.O firmie

9 10016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Git

  • Symfony

Mile widziane

  • Sylius

  • PHPUnit

O projekcie

Nasze projekty trwają co najmniej kilka miesięcy, każdy z nich jest prowadzony zgodnie z przeświadczeniem jakość, nie ilość. Pamiętaj, że wiele osób będzie korzystać z Twojego kodu. Nie ma tu miejsca na brak standardów czy samowolkę.

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie oprogramowania w języku PHP w oparciu o Symfony framework w metodologii Agile

  • Pisanie testów

  • Komunikacja z zespołem oraz Project Managerem

Nasze wymagania

  • Będziesz odpowiedzialny za pisanie czystego kodu

  • Nienaganne zorganizowanie

  • Znajomość języka programowania PHP

  • Znajomość frameworka Symfony

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość języka angielskiego (potrafisz porozumieć się w trakcie daily, przedyskutować swój punkt widzenia z zespołem i klientem)

  • Umiejętność zaproponowania odpowiedniego rozwiązania w oparciu o wymagania

  • PHP – OOP, Decorator, Dependency Injection, dobre praktyki pisania kodu, standardy PSR, SOLID, DRY, KISS, Architektura Hexagonalna

  • REST API

  • Doctrine

  • Znajomość PHPUnit

  • Znajomość Sylius

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • backend developer

To oferujemy

  • Pracujemy w 100% zdalnie z możliwością pracy w co-worku we Wrocławiu

  • Zapewniamy stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • 95% naszych projektów to eCommerce z segmentów B2C, B2B, Multi-vendor Marketplace

  • Masz realny wpływ na działania firmy przez udział i rozwój projektów, w których uczestniczysz

  • Pracujemy tylko z frameworkiem Symfony i jego komponentami, bundlami lub platformami, które z niego korzystają

  • Część Twojej pracy będzie opierać się o nasze oprogramowanie open-source, które zainstalowano kilkaset tysięcy razy na całym świecie

  • Używamy Slacka, Google Hangouts, Zoom, JIRA, GitHub, TravisCI, Scrutinizer i PHPStorm

  • Nasze zespoły z reguły nie przekraczają 5 osób

  • Codzienne daily z SCRUM Masterem

  • Code review, testy, statyczna analiza kodu

  • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach na całym świecie

  • Praca głównie z klientami z USA, Szwajcarii, Francji, Niemiec

  • Brak nadgodzin, wypłata w pierwszych dniach miesiąca, atmosfera startupowa

  • Dobrze zorganizowany, pełen entuzjazmu zespół

  • Wierzymy w wysoką kulturę osobistą, zrozumienie, otwartość . współpracę i nienaganną komunikację. Wymagamy tych wartości zarówno od siebie jak i naszych Klientów.

  • Jest dla nas dużo ważniejsze jaką osobą jesteś (odpowiedzialną, komunikatywną, zdeterminowaną, szczerą, chcącą się rozwijać i podnosić swoje kompetencje) niż jak bardzo znasz na pamięć każdą stronę dokumentacji Symfony.

  • 26 dni płatnego urlopu w roku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

BITBAG sp. z o.o.

Naszym celem jest praca z ludźmi, którzy stale chcą się rozwijać i napędzani są determinacją do rozwoju w życiu. Dołączając do nas staniesz się członkiem środowiska, które oferuje idealne warunki do realizacji Twoich zawodowych celów.

W BitBag tworzymy zaawansowane systemy do sprzedaży online w PHP.

Przewiń do profilu firmy

Nasz proces rekrutacji

1. Czekamy na Twoją aplikację; będziemy wdzięczni za Twoje CV.

2. Jeżeli zdecydujemy, że Twoje CV spełnia nasze wymagania, w ciągu 5 dni umówimy się z Tobą na rozmowę online.

3. Rozmowa kwalifikacyjna nie zajmie dłużej niż 1 godzinę.

4. Otrzymasz zadanie rekrutacyjne przygotowane przez naszego specjalistę, które nie zajmie Ci więcej niż kilka godzin.

5. Na współpracę decydujemy się maksymalnie w ciągu jednego tygodnia.

6. Jeżeli decyzja jest pozytywna – podpisujemy umowę!