Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Tech Lead

Symfonia sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP 7.4+

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Laravel

O projekcie

Wiesz, że cyfryzacja działów HR to teraz hot tech topic? A my właśnie się w tym specjalizujemy. Rozwijamy kilka dużych produktów, potrzebujemy ludzi, którzy są lubią pracę w podejściu zwinnych, kręcą ich najnowsze technologie i chcą z nami wskoczyć w nadprzestrzeń, jak zawsze czynimy w spółce HRtec :)

Jesteśmy częścią Grupy Symfonia, jednego z największych dostawców oprogramowania dla biznesu w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu programistów blisko współpracującego z Project Managerem i Klientem

  • Tworzenie i rozbudowa zaawansowanych aplikacji webowych:

  • Praca w oparciu o najnowsze technologie i pisanie nowego kodu zawsze z testami

  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu, swojego jak i innych (CR na Crucible)

  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

  • Wspomaganie pozostałych członków zespołu w rozwiązywaniu problemów

  • Projektowanie architektury i usprawnianie procesów CI/CD

Nasze wymagania

  • doświadczenie jako Tech Lead w projektowaniu/rozwijaniu architektury aplikacji webowych

  • bardzo dobra znajomość PHP 7.4+ oraz frameworków (Symfony, Laravel, pakiety Composer'a)

  • bardzo dobra znajomość jednego z silników bazy danych (MySQL, PostgreSQL)

  • znajomość standardów PSR i umiejętność pisania dobrej jakości kodu

  • znajomość technik optymalizacji i poprawy wydajności (praca z dużą ilością danych)

  • znajomość zasad pisania testów jednostkowych (Unit testing, BDD)

  • znajomość aspektów CI/CD + Docker a także Elasticsearch

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • chęć ciągłego rozwijania się i podnoszenia swoich umiejętności technicznych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-10

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

wstępny wywiad telefoniczny

2

finalna rozmowa - zdalna lub bezpośrednia

3

decyzja / oferta

Możliwości rozwoju:

• weźmiesz udział w szkoleniach na ścieżkach technicznych i liderskich

• będziesz współpracować z zespołem zafiksowanym na punkcie intensywnego dzielenia się wiedzą

• zawsze dostaniesz pomoc, feedback i cenne rady od doświadczonych kolegów i koleżanek

• poznasz topowe rozwiązania i technologie, stosowane u najbardziej wymagających Klientów

• będziesz mieć stały kontakt z bardzo doświadczonymi działami IT/Biznes naszych Klientów – naprawdę wiele się od nich nauczysz!

Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

Przewiń do profilu firmy