Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Piaskarz

FAST GritBlasting Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

rondo Czechosłowacka 3

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • umiejętność piaskowania i/lub śrutowania – metoda strumieniowo – ścierna;

  • ręczne oczyszczenie konstrukcji przy użyciu elektronarzędzi;

  • przygotowanie konstrukcji do aplikacji farby/powłoki metalizacyjnej.

Nasze wymagania

  • znajomość i doświadczenie w technikach czyszczenia konstrukcji metodą strumieniowo-ścierną;

  • rzetelność oraz uczciwość wobec zespołu oraz samego pracodawcy;

  • komunikatywność, zaangażowanie, profesjonalizm;

  • znajomość najważniejszych norm branżowych;

  • wola do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • atrakcyjne stawki wynagrodzenia – stawki z kandydatami negocjujemy indywidualnie;

  • możliwość uzyskania wypłaty zaliczki na poczet przyszłego wynagrodzenia;

  • elastyczny czas pracy;

  • pracę w gronie wykwalifikowanej i kompetentnej kadry;

  • naszych pracowników nagradzamy za ciężką pracę – wypłacamy premie;

  • wynagrodzenie za ew. godziny nadliczbowe;

  • poszanowanie praw pracownika;

  • transparentną, rzetelną i zgodną z prawem formę zatrudnienia – formę zatrudnienia negocjujemy z kandydatami indywidualnie;

  • zależnie od realizowanych projektów umożliwiamy możliwość podjęcia pracy poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej;

  • pracownikom oraz członkom ich najbliższej rodziny zapewniamy pakiet ubezpieczeń;

  • kandydatom gotowym podnosić swoje kwalifikacje zawodowe umożliwimy rozwój;

  • gwarantujemy opiekę/pomoc medyczną w zakresie konsultacji z lekarzem o specjalności: pulmonolog, okulista; alergolog, neurolog, kardiolog;

  • w miarę możliwości, na prośbę zainteresowanego zagwarantujemy kontakt z lekarzami o innych specjalnościach;

  • osobom zainteresowanym szczepieniami przeciw COVID-19 zapewnimy szybszą ścieżkę w ich realizacji;

  • pracę zgodną z przepisami BHP – zapewniamy niezbędne środki ochrony osobistej, pomieszczenia socjalne;

  • partycypacje w poniesionych kosztach udzielonej pomocy medycznej – zwracamy 75% poniesionych kosztów.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt :

- p. Jolanta Majcher – kwestie formalne, forma zatrudnia, umówienie terminu ew. spotkania;nkom: 783 996 840

- p. Dariusz Lis – kwestie techniczne, technologiczne, park maszynowy, zakres prac, umówienie terminu ew. spotkania: kom: 783 996 747

Do podjęcia współpracy zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, osoby fizyczne i prawne, prowadzące działalność gospodarczą w segmencie antykorozji na terenie Trójmiasta oraz okolic. Jako Pana/Państwa potencjalny pracodawca/zleceniodawca, FAST GritBlasting Sp. z o.o., zapewni ciągłość prac, a w konsekwencji, stabilizację zawodową i finansową.

W zeszłym roku zabezpieczyliśmy antykorozyjnie różnymi systemami konstrukcje o łącznej wadze ponad 25.000 [T].

FSpółka, FAST GritBlasting Sp. z o.o., dostawca usług antykorozyjnych na rynku krajowym oraz zagranicznym informuje, iż aktualnie prowadzi rekrutację pracowników na następujące stanowiska pracy: Piaskarz, Malarz, Pomocnik malarza.

Przewiń do profilu firmy