Picker - Operator wózka widłowego w Centrum Dystrybucyjnym w Trzebini

ORLEN OIL Sp. z o.o.

  • Fabryczna 22, Trzebinia
    Trzebinia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Fabryczna 22

Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień

  • Obsługa skanera

  • Obsługa elektrycznego wózka paletowego z podestem

  • Rozładunek i załadunek towaru na naczepy samochodów ciężarowych

  • Kompletacja dokumentacji dla przygotowanych przesyłek

  • Układanie towarów na palety oraz półki regałowe

  • Dbałość o porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kompletacji zamówień oraz w obsłudze wózka widłowego co najmniej 1 rok

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia do obsługi elektrycznych wózków paletowych (uprawnienia UDT)

  • Dobra koordynacja, sprawność fizyczna oraz spostrzegawczość

  • Doświadczenie w pracy w systemie WMS z wykorzystaniem terminala radiowego

  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta oraz na pracę zespołową

  • Odpowiedzialność, samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w pracy

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie należącej do czołowej Grupy Kapitałowej w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • System premii i nagród

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

ORLEN OIL to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN zajmująca się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych dla przemysłu

i motoryzacji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej