Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Picker - Pracownik Magazynowy

Flexcraft O firmie

Flexcraft

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273
Zakres zadań:
  • Przepakowywanie, praca z użyciem terminali głosowych
  • Układanie produktów na paletach, foliowanie
  • Praca w mikroklimacie umiarkowanym od 2st. C do 6st. C

Oczekujemy:

  • Warunek bezwzględny - Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych !!!
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku PICKER'a
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe
Doświadczenie z systemami głosowymi ( skaner P2V) - mile widziane
W zamian proponujemy:
  • Pracę w systemie zmianowym ( zmiany 12-20 oraz 20-04)
  • Pełny pakiet bonusów i nagród co miesiąc + ubezpieczenie grupowe
  • Ciepły posiłek regeneracyjny codziennie!
  • Okres próbny 3 miesiące, następnie umowa o pracę tymczasową

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy, aby przesłane dokumenty zawierały adnotację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.”

Ogłoszenie archiwalne