Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Piekarz / Cukiernik

HANDELEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
2132 brutto / godz.
umowa zlecenie
2132 brutto / mies.

Garbarska 12

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy piekarnią rzemieślniczą, jedną z pierwszych na rynku piekarni rzemieślniczych w Krakowie. W 2017 roku Handelek rozpoczął działalność jako lokal śniadaniowy. Obecnie piekarnia rzemieślnicza dostarcza produkty do lokalu Handelek bistro (śniadaniownia), kawiarni w Muzeum Krzysztofory, punktu na Starym Kleparzu w Krakowie oraz kilku miejsc dystrybucji.

Szukamy osób, które będą tworzyć nasz zespół i rozwijać się jako piekarze/cukiernicy. Nasze wypieki przygotowywane są w prawdziwym rzemieślniczym procesie, na zakwasie, bez dodatku ulepszaczy i drożdży (pieczywo). Piekarnia od 2019 roku powiększyła produkcję, obecnie mieści się na ul. Garbarskiej 12 - w tym samym miejscu co znana krakowianom, legendarna, doceniana piekarnia braci Górnisiewicz (działająca tam od 1943 roku). Obecnie próbujemy też rozwiązać problem niesprzedanego, czerstwego pieczywa tworząc z niego produkty i projekt o nazwie Rebread, który zdobywa coraz większy szacunek i rozpoznawalność (produkcja Okowity).

Jesteśmy otwarci na osoby zarówno z doświadczeniem z branży spożywczej, produkcyjnej, jak i na osoby, które zmieniają kierunek działania i chcą nauczyć się produkcji w sektorze piekarniczym i cukierniczym

Osobom z innych lokalizacji niż Kraków - m.in. Niepołomice, Myślenice, Wadowice i okolice, gwarantujemy dojazd/lub dopłatę do kosztĻw dojazdu.

Masz szansę współpracować z nami przy rozwoju piekarni, delikatesów oraz oferty lokali, poznać i tworzyć chleb na zakwasie na tradycyjnych recepturach.

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie wypieku chleba lub produktów cukierniczych/delikatesowych/garmażeryjnych (zawodowo lub domowo).

  • Doświadczenie jako pomoc kuchenna/kucharz (jeśli go nie posiadasz, ale interesuje Cię produkcja spożywcza, piekarnictwo i szybko się uczysz, również zapraszamy Cię do składania CV). Oferujemy plan szkoleniowy - wdrożeniowy, przygotowany przez naszego managera, który pomoże Ci pozyskać kompetencje do wykonania pracy.

  • Osobom z innych lokalizacji niż Kraków - m.in. Niepołomice, Myślenice, Wadowice i okolice, gwarantujemy dojazd/lub dopłatę do kosztów dojazdu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub zlecenie - do uzgodnienia. (praca na cały etat lub czas pracy do ustalenia)

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stanowiska pracy (stawki za godzinę wahające się od 20zł do 25zł netto/h)

  • Dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju w innych obszarach działania Handelka (piekarnia, delikatesy, produkcja, lokal śniadaniowy, lokal z tapasami, działania marketingowe, produkty zero waste)

  • Pracę w ciągle rozwijającym się, pozytywnym i pomysłowym zespole

  • Możliwość rozwoju w różnych dziedzinach gastronomii oraz marketingu, szkoleniach

  • Dostęp do wiedzy o procesach produkcji takich produktów jak pieczywo na zakwasie, alkohol, produkty delikatesowe, przetwórstwo czerstwego pieczywa

  • Osobom z innych lokalizacji niż Kraków - m.in. Niepołomice, Myślenice, Wadowice i okolice, gwarantujemy dojazd/lub dopłatę do kosztów dojazdu

Handelek to piekarnia rzemieślnicza oraz delikatesy prowadzące własną produkcję. Na rynku działamy od 2017 roku. Handelek to również znana śniadaniownia i restauracja serwująca przekąski i tapasy (Tytuł Śniadania Roku 2019 oraz Najlepszej Restauracji w konkursie Polskie Skarby Kulinarne 2020), która bazuje na tradycyjnej małopolskiej kuchni. Od 2021 roku Handelek ma również lokalizację w miejscu pierwszego historycznego lokalu (z 1876roku) - Pałac Krzysztofory. W tym samym roku założyliśmy też projekt Rebread w którym niesprzedane pieczywo ratujemy tworząc z niego nowe produkty (m.in. wysokogatunkowy alkohol).

Otrzymaliśmy też wyróżnienie na podium w konkursie TOP20 Fighters w Gastronomii w 2021 roku.

Więcej o historii miejsca i marki Handelek na stronie : www.handelek.com

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy też do obejrzenia filmu o tym, jak się u nas pracuje: