Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Piekarz - Cukiernik

Fit Cake Zielona Góra Kupiecka

3 0103 800 brutto / mies.
  • Kupiecka 93, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:9:00-17:00, zmiany w godz: 9-17, 11-19, 12-20
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + napiwki

Kupiecka 93

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • pieczenie ciast

  • robienie tortów na zamówienie,

  • wypiekanie chleba

  • robienie batonów

  • robienie deserków w słoiczku

  • realizacja bieżących zamówień np, pancakes, naleśniki, gofry, szejki, koktajle, z czasem również "śniadań na słono"

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność,

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • uczciwość,

  • punktualność,

  • umiejętność pracy w zespole.

  • ważne badania sanepidu

To oferujemy

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • miłą atmosferę,

  • przeszkolenie,

  • możliwość rozwoju

O nas

Nasza "nieCukiernia Fit Cake" zajmuje się wypiekaniem ciast, robieniem tortów na zamówienie, deserów czy batonów. Wszystkie nasze produkty tworzymy sami z certyfikowanych produktów. Są one bez cukru, glutenu i laktozy, wśród których jest także wiele wegańskich oraz keto. Nasze produkty są bezpieczne dla osób na diecie oraz z nietolerancjami pokarmowym.