Logo Pracuj.pl

Piekarz

PIEKARNIA CUKIERNIA KRZYSZTOF I LESZEK NOWACZYK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Dopiewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

PIEKARNIA CUKIERNIA KRZYSZTOF I LESZEK NOWACZYK SPÓŁKA JAWNA

Młyńska 9

Dopiewo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów piekarniczych zgodnie z recepturami
  • Dbanie o jakość i świeżość wypiekanych produktów
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Kandydat: posiada doświadczenie w pracy jako piekarz – a jeśli nie, żaden problem! Przyuczymy do pracy w zawodzie
  • Nie boi się nowych wyzwań i jest zmotywowana do pracy
  • Z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzi do swoich zadań
  • Jest dyspozycyjna i potrafi pracować w zespole

O nas

Piekarnia- Cukiernia Nowaczyk to tradycyjny, typowo rzemieślniczy zakład położony w Dopiewie koło Poznania. Na poznańskim rynku działa już od ponad 30 lat. Do dzisiaj firma ma charakter typowo rodzinny - powołana została przez dwóch braci - Leszka i Krzysztofa, a dziś w jej prowadzaniu pomagają ich synowie.

Piekarz, Młyńska 9, Dopiewo (pow. poznański)