Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Piekarz

FAZA GASTRO sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:4:30-12:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wszystkie związane ze stanowiskiem cukiernik / pomoc cukiernika / ciastkarz / piekarz,

  • Dbałość o jakość wyrabianych produktów,

  • Przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,

  • Dbanie o czystość miejsca pracy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni, cukierni lub gastronomii,

  • Podstawowa umiejętność pracy w kuchni, gotowaniu, pieczeniu, smażeniu,

  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość jej wyrobienia,

  • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się polskiej firmie,

  • przyjazną, partnerską atmosferę,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,

  • specjalistyczne szkolenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca 5 dni w tygodniu, ale również czasami w weekend wówczas wolne dni w tygodniu.

O nas

Wytwórnia Pączków Piekarczyk została otwarta w marcu 2018 roku z pasji do cukiernictwa. Dzisiaj, po kilku latach nasza Wytwórnia Pączków ma duże grono wielbicieli dobrego smaku. W naszej pączkarni pracują cukiernicy z wykształcenia oraz cukiernicy z zamiłowania do tego rzemiosła. Pączki robimy na naszej recepturze z 1920 roku.

Aktualnie otwieramy nową filię w Krakowie i budujemy zespół od podstaw.