Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Piekarz

CIASTKARNIA PASTICCERIA MIGNON s.c. PRZEMYSŁAW CHUDIO, SEBASTIAN CHUDIO

3 0007 000 brutto / mies.
  • Siedmiogrodzka 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Siedmiogrodzka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wszelkiego rodzaju tortów, ciastek, deserów, croissantów, pączków

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Minimalne doświadczenie w cukiernictwie, może być po szkole

  • Książeczka sanepidowska

  • Język polski w stopniu bardzo dobrym

  • Chęci do pracy

  • Kreatywność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Przyjemną atmosferę w miejscu pracy

  • Umowę zlecenie a po czasie umowa o prace

O nas

Jesteśmy Włoską cukiernią a w sezonie letnim również lodziarnią.

Słyniemy z malutkich ciasteczek zwanych mignon oraz naturalnych lodów rzemieślniczych. Szukamy kogoś z zamiłowaniem do wszelkiego rodzaju wypieków.