Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka ambulatoryjna i operacyjna

OPTEGRA POLSKA sp. z o.o.

  • Chorzowska 148, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Chorzowska 148

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • opieka pielęgniarska nad pacjentami kliniki (również podczas zabiegów);

  • współpraca z lekarzami okulistami, pielęgniarką oddziałową oraz pozostałym personelem medycznym i niemedycznym;

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami i obowiązującymi standardami;

  • przygotowywanie gabinetów do pracy;

  • przygotowanie pacjentów do badań lekarskich i zabiegów;

  • dbałość o powierzony sprzęt;

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów;

  • wykonywanie procedur medycznych zgodnie z posiadanymi kompetencjami;

  • wykonywanie obowiązków służbowych z należytą starannością i zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe kierunkowe – pielęgniarstwo;

  • specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w okulistyce;

  • obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywność;

  • wysoka kultura osobista;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

To oferujemy

  • stabilną pracę w międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej, działającej w Polsce i na świecie. Nasze kliniki w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie i Katowicach cieszą się zaufaniem i uznaniem naszych Pacjentów;

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ umowy zlecenia lub kontraktu. Optegra jest miejscem bezpiecznym, godnym zaufania zarówno dla Pacjentów, jak i naszych pracowników;

  • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji skupionej na pracy zespołowej i dostarczaniu Pacjentom najlepszych rozwiązań w zakresie chirurgii okulistycznej;

  • pracę na najwyższej klasy, innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie;

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich w formie pakietu medycznego;

  • system kafeteryjny lub dofinansowanie do karty sportowej (w przypadku umowy o pracę);

  • otwartość i gotowość naszego zespołu, aby nauczyć Cię wszystkiego, co ważne i niezbędne w naszej pracy.

O nas

Optegra Polska to lider polskiego rynku medycznych usług w obszarze chirurgii oka działająca w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. W Polsce jest ich dziesięć, w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. W każdym oddziale Optegra zatrudnia zróżnicowany personel medyczny i niemedyczny.

Optegra oferuje swoim pacjentom możliwość wyboru jednej z trzech dróg leczenia schorzeń oczu. Pacjent może skorzystać z wybranych zabiegów refundowanych przez NFZ, zdecydować się na określony zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej albo podjąć decyzję o leczeniu w ramach usług komercyjnych. Optegra ma w swojej ofercie nowoczesne zabiegi chirurgiczne, które usuwają takie wady wzroku jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćmę etc.

W 2018 roku technologia lasera femtosekundowego, wykorzystywana w klinikach Optegra do korekcji wzroku metodą Lentivu, została nagrodzona Nagrodą Nobla w dziedzinie fizyki.