Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka epidemiologiczna

PŚZ i PZ Elvita - Jaworzno III Sp. z o.o.

  • Gwarków 1, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Gwarków 1

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i monitorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego Podmiotu Leczniczego

  • Udział w kontroli sanitarno-epidemiologicznej Podmiotu Leczniczego

  • Nadzorowanie sposobu przechowywania sterylnego sprzętu medycznego: kontrola skuteczności sterylizacji, dobór odpowiednich środków dezynfekcyjnych,

  • Wypracowywanie standardów organizacyjnych i instrukcji dotyczących systemu pracy pod kątem wymogów sanitarno-epidemiologicznych, szczególnie: metod i technik pracy personelu, systemu zbierania, gromadzenia i utylizacji odpadów, metod postępowania z materiałem biologicznym, procesów dezynfekcji i sterylizacji, procesów dezynsekcji

  • i deratyzacji, systemu transportu wewnątrzzakładowego.

  • Przeprowadzanie dochodzenia epidemiologicznego oraz przedstawianie wyników prac kontroli.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej dotyczącej przeprowadzanych kontroli.

Nasze wymagania

  • Masz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Posiadasz min 3 letnie doświadczenie w pracy Pielęgniarki

  • Posiadasz specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub higieny i epidemiologii

  • Masz znajomość zasad i przepisów prawnych obowiązujących w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej

  • Cechuje Cię rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań, samodzielność, odpowiedzialność

  • Masz umiejętności budowania pozytywnych relacji zarówno z personelem jak i pacjentem, silnego nastawienia na wysoką jakość obsługi

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej