Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka Instrumentariuszka/Pielęgniarz Instrumentariusz

Medicus sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • instrumentowanie przy zabiegach,

  • zapewnienie pacjentom właściwych warunków na bloku operacyjnym,

  • przygotowywanie materiałów, narzędzi i innych przedmiotów potrzebnych do wykonywania zabiegów operacyjnych,

  • zapewnienia właściwego przepływu informacji dotyczącej operowanego pacjenta pomiędzy pracownikami Bloku Operacyjnego i oddziałów zabiegowych (zlecenia),

  • dbanie o utrzymanie we wzorowej czystości i porządku pomieszczeń w bloku operacyjnym, przestrzegania zasad aseptyki i antyseptyki oraz przestrzegania wymogów sanitarno–epidemiologicznych,

  • zachowanie najwyższej staranności przy wykonywaniu świadczeń,

  • prowadzenie kontroli nad właściwym przechowywaniem instrumentarium oraz jałowego materiału operacyjnego i kontrolę jego ważności, zgłaszanie o wszelkich usterkach i awariach sprzętu Pielęgniarce Oddziałowej.

  • przygotowywanie narzędzi, materiałów i sprzętu medycznego do dezynfekcji i sterylizacji.

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji pielęgniarskiej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego,

  • prawa wykonywania zawodu,

  • kursu kwalifikacyjnego dla instrumentariuszki/instrumentariusza,

  • doświadczenia w pracy na wymaganym stanowisku (min. 2 lata),

  • bardzo dobrej organizacji pracy,

  • zdolności komunikacyjnych,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ciekawą pracę w sympatycznym i przyjaznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać używając przycisku APLIKUJ /w tytule maila proszę wpisywać:

PIELĘGNIARKA INSTRUMENTARIUSZKA/PIELĘGNIARZ INSTRUMENTARIUSZ

Miejsce pracy:

Wrocław, plac Strzelecki 24

Od ponad 30 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

Do portfolio Medicus należą trzy brandy:

Medicus Clinic – Specjalistyczne Centrum Medyczne, Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej, Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

Przewiń do profilu firmy