Oferta pracy

Pielęgniarka - kolonie na Mazurach 9-20.08.2020

Biuro Podróży Szarpie Travel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Dźwierzuty (pow. szczycieński), warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Jeden z największych organizatorów kolonii i obozów w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • całodobowa opieka pielęgniarska nad dziećmi i młodzieżą przebywającymi w OW Kulka,
  • zapewnianie pierwszej pomocy przedmedycznej podczas kolonii i obozów w OW Kulka,
  • nadzór nad organizacją izolatek, przygotowaniem apteczek, sporządzanie wymaganej dokumentacji,
  • współpraca z dyżurującym w OW Kulka lekarzem.

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub ratownika medycznego,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarnych,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie 2250 zł brutto
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie 7 dni od zakończenia kolonii,
  • zakwaterowanie, pełne wyżywienie.

Możliwość rozpoczęcia pracy dwa dni wcześniej z dodatkowym wynagrodzeniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy