Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka Koordynująca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top

      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

      Miejsce pracy:
      Szpital Medicover
      Al. Rzeczypospolitej 5, Warszawa

      Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

      • posiadasz min. 2 lata doświadczenia jako osoba koordynująca pracę zespołu lub pełniąca funkcje wpierające koordynatora zespołu
      • posiadasz wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo, Położnictwo lub Ratownictwo Medyczne
      • masz min. 3 lat doświadczenia w pracy jako Pielęgniarka/ Pielęgniarz, Położna / Położnik, Ratownik Medyczny
      • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu złożonego z Pielęgniarek, Położnych i Ratowników Medycznych (ok. 40 osób)
      • jesteś gotowy/ a zarządzać złożoną strukturą Ambulatorium w Szpitalu Medicover
      • masz analityczne podejście i potrafisz inicjować rozwiązania

      Twoje zadania:

      • planowanie i organizowanie pracy zespołu Pielęgniarskiego, Położniczego oraz Ratowników Medycznych zgodnie z potrzebami
      • prowadzenie rekrutacji w celu utrzymania optymalnej struktury w zespole
      • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
      • wspieranie, motywowanie i angażowanie podległego zespołu w realizacji powierzonych  działań
      • wdrażanie i monitoring standardów i procedur medycznych związanych z obsługą pacjenta obowiązujących w Ambulatorium
      • wyjaśnianie reklamacji serwisowych oraz medycznych
      • nadzór nad wyposażeniem medycznym gabinetów i przygotowaniem do określonych potrzeb użytkowników
      • nadzorowanie sprzętu medycznego zgodnie z ustalonymi procedurami
      • prowadzenie polityki lekowej oraz nadzór nad stanem leków w Ambulatorium
      • współpraca z zewnętrznymi instytucjami w zakresie spełniania medycznych wymogów działalności
      • zabezpieczenie materiałów medycznych planowanie i realizacja zamówień zgodnie z potrzebami i możliwościami budżetowymi nadzór nad terminową dostawą
      • nadzorowanie warunków sanitarno – epidemiologicznych, współpraca z Pielęgniarką epidemiologiczną i Kierownikiem firmy porządkowej
      • bieżące kontrolowanie prowadzonej dokumentacji pielęgniarskiej
      • współpraca z pozostałymi oddziałami na terenie Szpitala w zakresie koordynacji obsługi Pacjenta

      Nasza oferta:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
      • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
      • nowoczesne, dynamiczne środowisko pracy oraz przyjazna atmosfera
      • samodzielność oraz odpowiedzialność
      • możliwość realnego wpływu na procesy i procedury w obszarze, którym będziesz zarządzać
      • finansowanie szkoleń menadżerskich
      • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
      Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.