Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka – opieka doraźna w ZPCHr

  • Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Leszno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Krotoszyn, Leszno (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnianie doraźnej opieki medycznej.
    • Przeprowadzanie procedury przyjęcia pracownika.
    • Weryfikacja ważności orzeczeń o stopniu i rodzajach niepełnosprawności.
    • Sporządzanie umów, aneksów i świadectw pracy.
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
    • Prowadzenie kartotek medycznych oraz akt osobowych.
    • Weryfikacja ważności badań lekarskich, uprawnień i szkoleń (BHP i P/POŻ) pracowników i kierowców

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie.
    • Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.
    • Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
    • Mile widziany ukończony kurs medycyny pracy.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zakładzie pracy chronionej
    • Znajomość prawa pracy
    • Znajomość programu Excel/Word
    • Szybkość i efektywność w realizacji powierzonych zadań.
    • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwości rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania (w tytule wpisując: „praca – pielęgniarka”).