Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pielęgniarka

Cezary Juda Ośrodek Medyczny "SAMARYTANIN"O firmie

3 90010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Pużaka 11
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Cezary Juda Ośrodek Medyczny "SAMARYTANIN"

Pużaka 11

Opole

Ośrodek Medyczny SAMARYTANIN sprawuje opiekę nad pacjentami paliatywnymi i onkologicznymi w Opolu.

Opis stanowiska:

  • elastyczny czas pracy (staramy się dopasować grafik do zespołu pracującego na Oddziale)
  • dyżury dwuzmianowe: 7-19 i 19-7 przez siedem dni w tygodniu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie medyczne, licencjat pielęgniarstwa (mile widziana specjalizacja z medycyny paliatywnej)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Oferujemy:

  • możliwość pracy zarówno w formie umowy o pracę jak i umowy cywilnoprawnej
  • nowy 30 łóżkowy oddział wyposażony w najnowszy sprzęt
  • wynagrodzenie łączne za jeden dyżur 12- godzinny może wynosić 500 zł brutto
  • możliwość zarobienia w ramach współpracy nawet 10 000 zł brutto miesięcznie

Ogłoszenie archiwalne