Pielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / Instrumentariusz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Praca w prywatnym centrum medycyny, laseroterapii, kosmetologii i chirurgii estetycznej.

    Centrum Der-Med nieprzerwanie od 1999 roku dba o wygląd oraz zdrowie naszych pacjentów.
    Nowoczesne znakomicie wyposażone Centra Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED zlokalizowane są w dwóch największych miastach południowej Polski. Katowicach i Krakowie.
    WYJĄTKOWE NA POLSKIM RYNKU,
    UNIKALNE W MAŁOPOLSCE

    Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu, m.in: kosmetyki twarzy oraz ciała, laseroterapii, dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging, modelowania sylwetki czy fryzjerstwa, wyróżnia Centrum DER-MED na polskim rynku.
    Pielęgniarka / Pielęgniarz -
    Instrumentariuszka / Instrumentariusz
    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Zapewnienie kompleksowej opieki medycznej zgodnej z obowiązującymi standardami
    • Przygotowanie stanowisk znieczuleń, sal zabiegowych do świadczenia usług medycznych, poprzez bieżącą kontrolę i zaopatrzenie w leki, środki i materiały medyczne oraz narzędzia i sprzęt medyczny
    • Przyjęcie Pacjenta oraz przygotowanie do znieczulenia
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i systemowej
    • Asystowanie i pomoc lekarzom przy zabiegach i badaniach
    • Opieka nad Pacjentami po zabiegach

    Wymagania:

    • Silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Wykształcenie min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa
    • Aktualne prawo wykonywania zawodu
    • Mile widziane co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza instrumentariuszki/instrumentariusza
    • Język angielski mile widziany

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie
    • Miłą i przyjazną atmosferę
    • Umowa o pracę na pełny etat lub 3/4 etatu w zależności od preferencji kandydata
    • Pracę w gronie profesjonalistów
    • Preferencyjne ceny zabiegów
    • Możliwość udziału w szkoleniach
    • Kartę MultiBenefit
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w chirurgii estetycznej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom