Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Koordynator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Łukiska 1, 04-123 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top

      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Miejsce pracy: Centrum Łukiska ul. Łukiska 1

      O Tobie:

      • posiadasz wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo lub Położnictwo
      • masz 3 lat doświadczenia w pracy jako pielęgniarka / pielęgniarz, położna / położny
      • jesteś bardzo dobrym specjalistą
      • świetnie organizujesz pracę własną i innych
      • jakość obsługi Pacjenta i realizacja procedur są wyznacznikiem Twojej pracy
      • posługujesz się programami Excel, Word i Outlook

      Nasza oferta:

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
      • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
      • dobrze wyposażone stanowisko pracy oraz przyjazna atmosfera
      • samodzielność, odpowiedzialność oraz decyzyjność
      • finansowanie szkoleń menadżerskich
      • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej

      Twoje zadania:

      • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu Pielęgniarek i Pielęgniarzy
      • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej oraz ocen rocznych osobom w zespole
      • rozpatrywanie reklamacji dotyczących działalności zespołu
      • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
      • nadzorowanie sprzętu medycznego,
      • prowadzenie polityki lekowej, nadzór nad stanem leków w Centrum
      • bieżące kontrolowanie ksiąg zbiorczych.