Oferta pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz

FreseniusO firmie

  • Kościan, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pielęgniarka/PielęgniarzNumer ref.: Kościan

Opis stanowiska:
Opieka pielęgniarska nad pacjentami stacji dializ.

Oczekujemy:
• wykształcenia pielęgniarskiego,
• zaangażowania i chęci rozwoju.

Oferujemy:
• gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
• profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
• formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
• pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Warto z nami pracować, gdyż:
• troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii  koronawirusa,
• mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
• pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
• mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy