Oferta pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w KrakowieO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szpital Babińskiego jest największą w Małopolsce placówką specjalizującą się w leczeniu osób  z zaburzeniami psychicznymi oraz uzależnionych. W szesnastu oddziałach stacjonarnych, ośmiu oddziałach opieki dziennej, dziewięciu zespołach leczenia środowiskowego oraz jedenastu poradniach oferujemy świadczenia dla ponad tysiąca potrzebujących naszego leczenia i wsparcia Pacjentów - zarówno dla dorosłych jak też dla dzieci i młodzieży.

Szpital posiada certyfikaty zarządzania jakością   w sferze opieki medycznej, troski o środowisko oraz bezpieczeństwo informacji (ISO 9001,  ISO 14001, ISO 27001). W oparciu o nie ustalamy standardy pracy oraz wewnętrzne procedury.

Zakres obowiązków:

  1. zapewnienie kompleksowych, całodobowych świadczeń pielęgniarskich nad pacjentami z wykorzystaniem metod procesu pielęgnacyjnego,
  2. planowanie i realizowanie opieki nad pacjentem z uwzględnieniem bezpieczeństwa i dobra pacjenta, poszanowanie jego podmiotowości
    i godności osobistej,
  3. informowanie pacjenta o wykonywanych przy nim czynnościach i badaniach oraz uczestniczenie w jego transporcie,
  4. stwarzanie warunków do prawidłowej adaptacji pacjentów w oddziale,
  5. zapewnienie prawidłowego i terminowego wykonywania zabiegów leczniczych, pielęgnacyjnych i higienicznych,
  6. organizowanie i wpływanie na prawidłową realizację zadań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia w stosunku do pacjentów i ich rodzin, opiekunów,
  7. udział w szkoleniach organizowanych przez Szpital,
  8. analizowanie poziomu satysfakcji pacjentów i ich rodzin z jakości udzielanych świadczeń pielęgniarskich,
  9. prowadzenie dokumentacji pacjentów według obowiązujących standardów i zasad w szpitalu,
  10. ustalanie priorytetów pracy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji oddziału.
  11. oszczędne gospodarowanie przydzielonymi środkami oraz zapobieganie wszelkim przejawom niegospodarności,
  12. czuwanie nad porządkiem i dyscypliną personelu pomocniczego w szczególności podczas nieobecności pielęgniarki oddziałowej,

Wymagania:

  • posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość obsługi komputera,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • chęć i umiejętność dokształcania się połączona z motywacją do pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • posiadamy opracowane i wdrożone procedury mające na celu zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy