Oferta pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Ośrodek Diagnostyki i Terapii Endoskopowej RadimedO firmie

  • Iwaszkiewicza 5
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Specjalista

Ośrodek Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Radimed

Iwaszkiewicza 5

Legnica

Pracownia Endoskopowa Radimed Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy istnieje od 2004 roku.

Łącząc nowoczesność z doświadczeniem zapewniamy diagnostykę zgodnie z najwyższymi standardami.

Profesjonalna opieka lekarska i pielęgniarska, wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu medycznego gwarantuje naszym Pacjentom skuteczne leczenie w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.

Specjalizujemy się w zabiegach endoskopowych przewodu pokarmowego:

  • ERCP
  • Leczenie kamicy przewodów żółciowych
  • Endosonografia
  • Ablacje nowotworów
  • Protezowanie przełyku, dróg żółciowych, dwunastnicy i jelita grubego
  • Przezskórny drenaż dróg żółciowych
  • Endoskopowy drenaż torbieli trzustki
  • Leczenie żylaków przełyku i odbytu

Opis stanowiska:

Czynny udział (asysta) przy badaniach i zabiegach endoskopowych oraz zapewnianie kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad Pacjentem przed i po endoskopiach zgodne z aktualną wiedzą medyczną i kwalifikacjami.

Wymagania:

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem w zawodzie lub absolwenta studiów na kierunku pielęgniarstwo.

Oferujemy:

  • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa endoskopowego - kurs specjalistyczny,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, pełny etat,
  • wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej i atrakcyjnego systemu premiowego + dodatek NFZ,
  • stałe wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy