Pielęgniarka / Pielęgniarz

  • Lindau, Niemcy
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 11.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    dialoge SBL GmbH

    Poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek, pielęgniarzy do pracy w dwóch Domach Seniora, nad samym Jeziorem Bodeńskim.

    Miejsce pracy: Lindau
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Praca na pełen etat (39 godzin tygodniowo, 30 dni uropu rocznie) jako opiekunka, opiekun osób starszych. Praca w systemie trójzmianowym.

    Wymagania

    • szukamy wykształconych pielęgniarek, pielęgniarzy
    • osób, które chętnie rozpoczną życie za granicą
    • otwartych na nowe doświadczenie
    • zdrowych i chętnych do nauki języka niemieckiego
    Oferta:
    • Nostryfikacja wykształcenia
      Jeżeli zależy ci, żeby twoje polskie wyksztalcenie zostało uznane na terenie Niemiec, a co za tym idzie, żebyś mógł ubiegać się o wynagrodzenie przysługujące wykwalifikowanej kadrze - nasz program został stworzony dla ciebie
    • Bezpłatna nauka języka niemieckiego
      Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna. Oferujemy ci kursy online, a po przeprowadzce również udział w dalszym nauczaniu języka
    • Dotacje Unijne
      Zorganizujemy wsparcie finansowe, pokrywające koszty rozmowy kwalifikacyjnej, przeprowadzki, częściowo nauki języka, oraz tłumaczenia dokumentów koniecznych do przeprowadzenia procesu nostryfikacji. Pozostale koszty kursu jezykowego pokryje pracodawca.
    • Zamieszkanie
      Na początku współpracy pracodawca oferuje niedrogie możliwości zakwaterowania
    • Wyżywienie
      Za niewielką opłatą istnieje możliwość korzystania że stołówki Domów Opieki

    Wymagane dokumenty:

    Życiorys proszę przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.