Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Dermoklinika-Centrum Medyczne s.c.

aleja Tadeusza Kościuszki 93

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z lekarzami pracującymi w Dziale Badań Klinicznych, przy realizowanych projektach badawczych.

  • Wykonywanie czynności diagnostycznych, w tym dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych.

  • Pobieranie i opracowywanie materiałów do badań diagnostycznych.

  • Przygotowywanie Pacjentów do badań specjalistycznych oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

  • Wykonywanie naświetlań (fototerapii) UVA, PUVA, UVB.

  • Dokumentowanie czynności wykonywanych przy Pacjencie, zgodnie z obowiązującą dokumentacją medyczną.

  • Dbałość o czystość i estetykę stanowiska pracy i sprawność aparatury i sprzętu medycznego.

  • Przygotowanie stanowisk pracy lekarzy do wykonywania ich obowiązków.

  • Skrupulatne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów Działu Badań Klinicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • dyspozycyjność - praca zmianowa (poranna i popołudniowa bez sobót i niedziel) z uwzględnieniem wczesnych godzin porannych

  • podstawowa znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • umiejętności interpersonalne

  • dobra organizacja pracy własnej

  • doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych będzie dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • zniżki na usługi kliniki ( m.in. medycyna estetyczna, kosmetologia)