Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka/Pielęgniarz

APK VIPPOINT sp. z o.o.O firmie

4 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Magdalenka (pow. piaseczyński)

    Magdalenka (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do współpracy pielęgniarki - ratownika medycznego do naszego oddziału w Magdalence pod Warszawą. Oferujemy pracę w dynamicznym zespole w ciepłej, niemal rodzinnej atmosferze. Z tego względu poszukujemy osoby lubiącej swój zawód, wykazującej dużo serdeczności i empatii dla potrzeb i humorów pacjentów, energicznej, uśmiechniętej, dobrze zorganizowanej i dyskretnej.

Do zakresu obowiązków należy głównie bieżąca obsługa pacjenta we współpracy i pod nadzorem lekarza prowadzącego – realizowanie pobrań, wykonywanie EKG, iniekcji, wlewów dożylnych oraz bieżące prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej (kart pacjentów, opisu probówek oraz dokumentacji laboratoryjnej).

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat lub kandydatka powinien być osobą, którą pacjent z miejsca polubi. Niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi lub na oddziale psychiatrycznym.

  • Wymagamy aktualnego numeru prawa do wykonywania zawodu oraz książeczki Sanepid.

To oferujemy

  • Współpracujemy w ramach dyżurów 24h, gdzie ilość dyżurów i ich częstotliwość ustalamy bezpośrednio z kandydatem.

  • Zarobki 500-700 zł netto za dyżur 24h, dowolna ilość dyżurów w miesiącu.