Oferta pracy

Pielęgniarka / Pielęgniarz

HRBC GROUP sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie dla naszych klientów w całej Polsce poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Ofertę kierujemy zarówno do obywateli UE jak i kandydatów spoza Unii. Dysponujemy wieloma ofertami pracy dla osób z wykształceniem pielęgniarskim. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo realną szansę rozwoju zawodowego.

Główne zadania:

  • Sprawowanie opieki nad pacjentami,
  • Wykonywanie podstawowych procedur medycznych przy pacjencie: podawanie leków, tlenu, wykonywanie iniekcji, zmieniane opatrunków, przygotowanie chorych do badań i zabiegów, wykonywanie podstawowych pomiarów,
  • Pomaganie pacjentom w podstawowych czynnościach,
  • Współpraca z pozostałym personelem medycznym,
  • Inne czynności uzależnione od konkretnego miejsca pracy.

Oferujemy:

  • Pomoc w uzyskaniu prawa wykonywania zawodu w Polsce na okres 5 lat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem,
  • Zakres zadań adekwatny do doświadczenia i znajomości języka polskiego,
  • Nadzór do momentu uzyskania samodzielności,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny pakiet ubezpieczeń,
  • Pomoc w nauce języka polskiego oraz pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania.

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • Dyplom potwierdzający ukończenie szkoły pielęgniarskiej,
  • Doświadczenia zawodowego minimum trzy lata na stanowisku pielęgniarki - udokumentowane,
  • Znajomość języka polskiego lub gotowość do jego intensywnej nauki,
  • Empatii, komunikatywności, wysokiej kultury osobistej,
  • Chęci do dalszego rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
  1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.interimax.com.
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem [email protected]
  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO).
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.
  5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne