Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka/Pielęgniarz

  • Mysłowice, śląskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta Rezydencja Seniora szukamy kandydatów zmotywowanych by osiągać postawione cele na stanowisko:

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Oferujemy:

    • możliwość pracy na  dyżury 30 zł netto za 1h
    • stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
    • konkurencyjne zarobki
    • możliwość rozwoju osobistego poprzez oferowane szkolenia

    Zakres obowiązków:

    • ustalenie rozpoznania pielęgniarskiego na podstawie zebranego wywiadu, obserwacji pensjonariusza oraz informacji uzyskanych od pozostałych członków zespołu terapeutycznego
    • planowanie i prowadzenie procesu pielęgnacji stosownie do stanu zdrowia pensjonariusza, diagnoz lekarskich i pielęgniarskich oraz ustalonego postępowania diagnostycznego i leczniczo-rehabilitacyjnego realizowanego zespołowo
    • dokumentowanie wyników obserwacji, przebiegu procesu pielęgnowania i wykonanych zabiegów
    • dystrybuowanie leków i podawanie ich pensjonariuszom zgodnie ze zleceniami lekarskimi
    • zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • udzielanie pierwszej pomocy w stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego

    Oczekiwania:

    • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

    Dodatkowym atutem będzie:

    • mile widziana specjalizacja geriatryczna

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

    LEBO recruitment - łowcy doskonali
    www.lebo-hr.pl
    nr certyfikatu 4287

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".