Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka/Pielęgniarz

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    smartjobs personaldienstleistungen GmbH

    Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką przez naszych koordynatorów.

    Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

    Numer referencyjny: SMJ07

    Opis stanowiska:

    Obecnie szukamy Pielęgniarek / Pielęgniarzy planujących podjęcie pracy w niemieckich szpitalach, klinikach, przychodniach, czy domach starców.

    Jeśli teraz jest ten moment, kiedy należy coś zmienić i podjąć nowe wyzwanie - to zapraszamy do kontaktu, bo właśnie odważnych ludzi szukamy.

    Wymagania:

    • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
    • udokumentowane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (referencje, certyfikaty, świadectwa),
    • empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby osoby starszej,
    • ciepłe i przyjazne usposobienie,
    • gotowość do pracy na terenie Niemiec.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,
    • terminowo wypłacane, atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami,
    • możliwość nabycia praw do niemieckiej emerytury,
    • dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
    • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec w sprawdzonych i pewnych miejscach pracy,
    • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów,
    • bezpłatną opiekę konsultanta polskojęzycznego,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.