Pielęgniarka/Pielęgniarz - opiekun osób starszych

Seniorendienste Tauberfranken gGmbH

  • Tauberbischofsheim, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy kompleksowej opiece nad naszymi mieszkańcami oraz ich pielęgnacji w celu zapewnienia im bezpieczeństwa i wysokiej jakości życia, pomoc w samodzielnym wykonywaniu zadań

  • dokumentacja opieki

  • opieka podstawowa i zdrowotna

  • komunikacja z lekarzami (w tym lekarzami kierującymi) i terapeutami

  • współpraca w interdyscyplinarnym zespole

  • udział w dodatkowych szkoleniach

  • wdrażanie i przestrzeganie standardów jakości oraz planowanie / dokumentacja działań

  • praca podczas dziennych i/lub nocnych zmian

Nasze wymagania

  • OCZEKUJEMY

  • trzyletniego, ukończonego wykształcenia w charakterze opiekuna / opiekunki osób starszych, pielęgniarza / pielęgniarki lub porównywalnych kwalifikacji (np. pielęgniarz / pielęgniarka dziecięca)

  • gotowości do pracy z osobami potrzebującymi opieki

  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz chęci do integracji

  • samodzielności i odpowiedzialności

To oferujemy

  • przyjazną i otwartą atmosferę współpracy oraz koleżeńskie relacje

  • możliwości wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń oraz rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z niemiecką umową taryfową w służbie publicznej TVöD (BT-B) i zakładowe ubezpieczenie emerytalne

  • coroczne dodatki specjalne, wynagrodzenie zależne od wyników

  • elastyczny czas pracy z elektronicznym systemem jego rejestracji

  • ciekawe i urozmaicone stanowisko pracy z dużym polem do własnych inicjatyw

Osoby zainteresowane lub chętne do udziału w skróconym procesie rekrutacyjnym prosimy o kontakt z panią Philippi-Sauer, zast. dyrektora ds. pielęgnacyjnych pod numerem 0160/94860925

Krankenhaus und Heime Main-Tauber Personalabteilung

Albert-Schweizer-Straße 37

97941 Tauberbischofsheim

Bezpieczeństwo w podeszłym wieku, godne życie, kompetentna opieka i indywidualne podejście. Na to wszystko mogą liczyć mieszkańcy naszego Centrum dla seniorów Haus Heimberg w Tauberbischofsheim, St. Barbara w Grünsfeld i St. Hannah w Distelhausen.

Praca w zespole i opieka nad naszymi pensjonariuszami sprawia nam radość.

Przewiń do profilu firmy