Pielęgniarka/Pielęgniarz

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ośrodek Dializ Pabianice

    Warto z nami pracować, gdyż:
    • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
    • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
    • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo,
    • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

    Opis stanowiska:
    Opieka pielęgniarska nad pacjentami stacji dializ.

    Oczekujemy:
    • wykształcenia pielęgniarskiego,
    • zaangażowania i chęci rozwoju.

    Oferujemy:
    • profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
    • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie,
    • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Fresenius Medical Care w Polsce

    Fresenius Medical Care Worldwide

    Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »

    bottom