Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Położna / Położny

VITROLIVE sp. z o.o.

  • Aleja Wojska Polskiego 103, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleja Wojska Polskiego 103

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pacjenta do badań specjalistycznych i zabiegów oraz asystowanie przy ich wykonywaniu,

  • podawanie leków zgodnie z uprawnieniami zawodowymi oraz zgodnie ze zleceniem lekarza,

  • uzupełnianie stanu leków i sprawdzanie terminów ich ważności,

  • pobieranie materiałów do badań diagnostycznych i specjalistycznych,

  • zamawianie niezbędnego sprzętu jednorazowego, materiałów i środków medycznych

  • dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych pacjenta,

  • wstępna ocena stanu zdrowia pacjenta,

  • udzielanie pomocy w stanach zagrożenia życia,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej

  • budowanie pozytywnych relacji z pacjentem

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Empatia

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat