Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka / Pielęgniarz

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W SZCZECINIE

5 323 brutto / mies.
  • Aleja Wojska Polskiego 80, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleja Wojska Polskiego 80

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pobieranie krwi i jej składników oraz próbek krwi do badań kwalifikacyjnych w RCKiK oraz podczas ekipowego pobierania krwi.

  • Informowanie dawcy o przebiegu procedury pobrania krwi lub jej składników oraz sprawowanie opieki nad dawcą podczas pobytu w RCKiK oraz ekipowego pobierania krwi.

  • Udzielanie pierwszej pomocy medycznej w przypadku wystąpienia powikłań u dawców.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ewidencją pobranej krwi i jej składników oraz informacji o donacji w systemie komputerowym.

  • Wykonywanie zabiegów aferezy leczniczej w podmiotach leczniczych.

  • Przeprowadzanie wymaganych kontroli i walidacji przyrządów kontrolno-pomiarowych, urządzeń, aparatury, sprzętu i procesów, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji z ich eksploatacji, kontroli i walidacji.

  • Stosowanie odpowiednich procedur postępowania z niezgodnościami.

  • Utrzymanie prawidłowych warunków sanitarno-epidemiologicznych pomieszczeń i urządzeń.

Nasze wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarki,

  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • świadczenia socjalne

  • możliwość uczestnictwa w grupowym ubezpieczeniu pracowniczym

  • dodatek stażowy max. 20%

  • stawka godzinowa umowa zlecenie 50,00 zł brutto