Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka / Pielęgniarz do współpracy w Poradni Pediatrycznej

Przychodnia Rogowscy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne realizowanie czynności pielęgniarskich

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

  • dbałość o wysokie standardy obsługi małego pacjenta

Nasze wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • ukończony kurs specjalistyczny z zakresu szczepień ochronnych

  • dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w punkcie szczepień

To oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • nowoczesne rozwiązania informatyczne w obsłudze pacjenta

  • wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu medycznego

  • Czas pracy: możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu lub w mniejszym w zależności od dyspozycyjności kandydatki/kandydata (wolne weekendy i święta)

  • Termin rozpoczęcia: zgodny z dyspozycyjnością kandydatki/kandydata

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected] bądź kontakt telefoniczny 733 665 675