Oferta pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz w stacji dializ

Diaverum Polska

  • Lubartów

    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Nasze wymagania

  • Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Obsługa komputera, znajomość MS Office

  • Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Elastyczność wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)

  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności (bez zmian nocnych)

  • Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem

  • Wsparcie Mentora w okresie wdrożenia

  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym

  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Wizja 2025: Być najchętniej wybieranym pracodawcą w branży opieki nefrologicznej.

Misja: Umożliwiać naszym pracownikom świadczenie opieki zdrowotnej, poprawiającej jakość życia.

Wartości: kompetencje, pasja, inspiracja.

Czy chcesz być częścią zespołu, który wyznacza kierunki w swojej branży?

Prosimy o przesłanie zgłoszenia.

Cenimy sobie Twoje zaufanie! Chcesz wiedzieć, w jaki sposób chronimy Twoje dane? Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.diaverum.com.

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi 40 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na stronie www.diaverum.com. Rozwijaj się z nami!

Przewiń do profilu firmy