Logo Pracuj.pl

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-ŚródmieścieO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Ciołka 11 zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy do pracy w poradniach POZ (dorośli i dzieci) oraz w poradniach specjalistycznych.

Nasze wymagania

  • Mile widziany ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego oraz kurs specjalistyczny w zakresie szczepień ochronnych, EKG (bądź chęć rozpoczęcia kursu).

To oferujemy

  • dobre warunki pracy i wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (możliwe również inne formy zatrudnienia - kontrakt, umowa zlecenia)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazna atmosfera pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz, Warszawa