Pielęgniarka / Pielęgniarz

LIFE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. O firmie

  • Grzybowska 43a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Specjalista

LIFE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Grzybowska 43a

Warszawa

Life Institute, spółka działająca w zakresie ortopedii oraz medycyny regeneracyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Pobieranie materiału biologicznego
  • Wykonywanie iniekcji zgodnie ze wskazaniem lekarza
  • Podawanie suplementacji w formie kroplowej
  • Koordynowanie zamówień medycznych
  • Asystowanie przy drobnych zabiegach/procedurach chirurgicznych
  • Przygotowywanie gabinetów lekarskich
  • Asystowanie lekarzowi podczas konsultacji lekarskich
  • Rejestrowanie przeprowadzonych procedur medycznych
  • Zakładanie holterów ekg oraz ciśnieniowych

OCZEKUJEMY:

  • Aktualnego prawo wykonywania zawodu
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza
  • Doświadczenie w ortopedii mile widziane
  • Otwartości na nowe wyzwania i zaangażowania w tworzeniu usług na najwyższym poziome
  • Dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości obsługi komputera i środowiska Windows
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: leczenia ran, wykonywania EKG, reanimacji i resuscytacji
2 - 4 lat

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie oraz możliwość zdobywania doświadczenia w niestandardowym systemie obsługi pacjenta
  • Udział w kreowaniu procesów obsługowych
  • Pracę w prestiżowym miejscu w centrum Warszawy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie dwuzmianowym oraz weekendowym

Nasze motto:

Living younger longer!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy