Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka / Pielęgniarz

SPEKTRUM SP. Z O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Jeśli:

Jesteś absolwentem lub już wykonujesz zawód pielęgniarki/pielęgniarza

Planujesz swoją karierę w branży okulistycznej na bloku operacyjnym oraz w ambulatorium

Jesteś osobą elastyczną i komunikatywną

Nasze wymagania

Doceniamy:

Specjalizację lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego i anestezjologicznego

Wiedzę i doświadczenie w obsłudze Pacjenta,

Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Pacjenta,

Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole,

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - jako atut.

To oferujemy

  • Zatrudnienie prestiżowej Klinice Okulistycznej, będącej liderem w Polsce,

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, możliwe również inne formy (umowa zlecenie, B2B),

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Udział w wydarzeniach firmowych.

O nas

Wiodący Ośrodek Okulistyki w Polsce.

Jesteśmy nowocześni,

posiadamy bogate doświadczenie

i zapewniamy bezpieczeństwo naszym pacjentom.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.