Logo Pracuj.pl

Pielęgniarka / Pielęgniarz

NZOZ "TWÓJ LEKARZ" sp. z o.o.O firmie

  • Zwycięska 41, Krzyki, Wrocław, Krzycka 89b, Krzyki, Wrocław, Zakładowa 11e, Psie Pole, Wrocław
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

NZOZ "TWÓJ LEKARZ" sp. z o.o.

Zwycięska 41

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie czynności pielęgniarskich w gabinecie POZ i AOS.

Możliwa praca w jednej z poniższych specjalności:

- szczepienia dzieci,

- pielęgniarstwo środowiskowe (wizyty domowe u pacjentów),

- okulistyka,

- kardiologia,

- medycyna szkolna.

Współpraca z profesjonalnym zespołem lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistami różnych dziedzin medycyny, pielęgniarkami i położnymi oraz personelem rejestracji medycznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • Doświadczenie w POZ lub AOS
  • Umiejętności kompleksowej opieki i budowania relacji z pacjentami
  • Komunikatywność, cierpliwość, uczciwość, asertywność

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu poradni dziecka zdrowego

To oferujemy

  • komfortowe warunki pracy
  • nowoczesny i intuicyjny program komputerowy do obsługi pacjentów oraz wsparcie techniczne zespołu IT w godzinach pracy
  • nowoczesne gabinety medyczne
  • elastyczny grafik i miłą atmosferę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

NZOZ "Twój Lekarz" Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny, zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Jesteśmy przychodnią stawiającą na jakość świadczonych usług medycznych. Poszukujemy osób chcących tworzyć z nami zespół, któremu bliskie są wartości skupiające się na najważniejszych potrzebach pacjenta. Od wielu lat skutecznie działamy na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu.

Pielęgniarka / Pielęgniarz, Zwycięska 41, Krzyki, Wrocław