Oferta pracy

Pielęgniarka/Pielęgniarz - Wrocław

LUX MED Sp. z o.o.

  • Swobodna 1, Wrocław, Wołowska 20, Wrocław, Fabryczna 6, Wrocław, Legnicka 51-53, Wrocław, Kwidzyńska 6, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Centrum Medycznym LUX MED we Wrocławiu. Możliwość wyboru dogodnej lokalizacji miejsca pracy. Zapraszamy do współpracy!

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie medyczne -  preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO;

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce.

  • rynkowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu lub w formie pracy dodatkowej (umowa zlecenie, kontrakt gospodarczy);

  • pracę w systemie zmian 12- lub 7,5-godzinnych z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;

  • wolne niedziele i święta;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania do kursów: specjalistycznych, kwalifikacyjnych bądź doszkalających;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;

  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;

  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne