Logo Pracuj.pl

Pielęgniarka

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Świt 47

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie szczepień ochronnych,
  • prowadzenia i przekazywania dokumentacji medycznej dotyczącej szczepień oraz sprawozdawczości w tym zakresie,
  • wykonywanie opatrunków,
  • wypełnianie medycznej dokumentacji,
  • wykonywanie podstawowych badań takich jak pomiar temperatury, ciśnienie.

Nasze wymagania

  • ukończony kurs szczepień ochronnych,
  • wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wymagane narzędzia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

Pielęgniarka, Świt 47, Grunwald, Poznań