Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka - Ratownik Medyczny

NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Czyżówka 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy do pracy pielęgniarki - ratownika medycznego w prywatnej rozwijającej się przychodni.

Oczekujemy zaangażowania, punktualności, chęci poszerzania wiedzy, umiejętności pracy w zespole, czasami pod presją czasu.

Praca w wymiarze pełnego, 3/4 lub połowy etatu w godzinach 8-18.00 (1-2 sobót w miesiącu pracujących od 8.00 - 14.00, w zależności od ustalonego zespołowo grafiku) Zatrudnienie na umowę o pracę.

Nadgodziny wypłacane na koniec każdego miesiąca.

Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

CV można przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Nasze wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- współpraca z lekarzami (przygotowywanie gabinetu, asysta przy drobnych zabiegach),

- wykonywanie badania EKG również wysiłkowego )

- pobór materiału do badań laboratoryjnych,

- wykonywanie zabiegów ozonoterapii, hydrokolonoterapii,

- wykonywanie komputerowych badań Mora,

- prowadzenie dokumentacji medycznej,

- wykonywanie wlewów witaminowych

Mile widziany kurs zapisu i interpretacji EKG.

To oferujemy

Przyjęty pracownik, w okresie próbnym zostanie przeszkolony ze wszystkich wykonywanych w placówce procedur.

Gwarantujemy stabilność pracy, przyjazną atmosferę, pewność zatrudnienia oraz wynagrodzenia.

Nadgodziny płatne lub rozliczane w dniach wolnych.

Możliwość elastycznego tworzenia grafików pracy.

Szczegóły do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

O nas

Nova Clinic to rozwijająca się prywatna wielospecjalistyczna przychodnia medyczna.

Placówka specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu boreliozy, kardiologii, ortopedii oraz we wspomaganiu leczenia onkologicznego.

W naszych szeregach pracują specjaliści z krakowskich szpitali. Świadczymy usługi z zakresu ortopedii, neurologii, rehabilitacji, kardiologii, chirurgii, proktologii, dermatologii, badań USG i innych...

Przychodnia znajduje się na ulicy Czyżówka, okolice ronda Matecznego.