Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarka rodzinna

Willet Med sp z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Marcina Kasprzaka 11a

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie krwi, przyjmowanie materiału biologicznego

  • przygotowanie i wydawanie materiału do wysyłki dla kuriera

  • szczepienia dorosłych i dzieci

  • EKG, Spirometria

  • obsługa komputera

Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu

  • kurs z zakresu szczepień ochronnych

  • kurs z zakresu EKG i interpretacji zapisu

  • kurs z zakresu Spirometrii

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w przyjaznej firmie

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Willet Med Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie NFZ: medycyny rodzinnej i poradni ginekologicznej.

Nieustannie rozwijamy usługi komercyjne w związku z tym poszukujemy Pracownika do wsparcia zespołu pielęgniarskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Przewiń do profilu firmy