Logo Pracuj.pl

Pielęgniarka

ZAKŁAD PULMONOLOGII Sp. z o.o. W TARNOWSKICH GÓRACHO firmie

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

ZAKŁAD PULMONOLOGII Sp. z o.o. W TARNOWSKICH GÓRACH

Lipowa 3

Tarnowskie Góry

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • 1) Noszenie w czasie pracy przepisowego ubioru ochronnego.
  • 2) Przyjęcie chorego na oddział zgodnie z standardami.
  • 3) Dokumentowanie wykonanego zabiegu w karcie zleceń / podpis/
  • 4) Pielęgnacja całego ciała chorego.
  • 5) Dbałość o zapewnienie czystej bielizny pościelowej i osobistej.
  • 6) Przekazywanie pielęgniarce koordynującej oddziału w formie raportu informacji
  • o stanie zdrowia chorego oraz o jego zachowaniu.
  • 7) Pomaganie lekarzowi przy badaniu chorego.
  • 8) Przygotowanie chorego do zabiegu (opatrunku, badań diagnostycznych).
  • 9) Ciągła obserwacja chorego w czasie trwania dyżuru dziennego lub nocnego.
  • 10) Powiadomienie pielęgniarki koordynującej i lekarza w razie popełnienia pomyłki dotyczącej podanego leku, wykonanego zabiegu, niemożności jego wykonania, pogorszenia się stanu zdrowia chorego lub jego śmierci.
  • 11) Życzliwe i taktowne odnoszenia się do chorego.
  • 12) Reagowanie na wezwanie chorego.
  • 13) Nie udzielanie informacji dotyczących rozpoznania i metod leczenia stanu zdrowia samemu choremu jak i jego rodzinie.
  • 14) Dbanie o porządek i ład w miejscu pracy.
  • 15) Natychmiastowe zawiadomienie lekarza dyżurnego lub pielęgniarki koordynującej
  • o zauważonym w zakładzie wypadku przy pracy albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego.
  • 16) Wykonywanie wszelkich zaleceń przełożonych wchodzące w zakres pracy pielęgniarki a nie objętych niniejszym zakresem.
  • 17) Przestrzegania zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Nasze wymagania

  • PROSZE UZUPEŁNIĆ ZAKRES WYMAGAŃ

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę na pełen lub część etatu,
  • premie uznaniowe,
  • dodatek stażowy,
  • 5 dni dodatkowego urlopu po przepracowanym roku pracy,
  • nagrody jubileuszowe,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • okres próbny 3 mies.
  • stawka godzinowa 40 zł brutto/1h w okresie pandemii i funkcjonowania jako szpital covidowy stawka ta jest podwojona o dodatek covidowy 100% czyli 80zł brutto/1h
  • po roku pracy dodatkowy urlop 5 dni,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowy urlop

Zakres uprawnień

1) Opieka nad chorymi poprzez stosowanie procesu pielęgnowania.

2) Wykonywanie zleceń na podstawie wpisu w kartę zleceń przez lekarza.

3) Przygotowanie i podanie leków zleconych przez lekarza w dawkach i godzinach zgodnie

z standardami.

4) Pobieranie materiału do badań analitycznych.

5) Informowanie o przestrzeganiu diety oraz nadzór dostarczanej z zewnątrz żywności.

6) Podawanie chorym pożywienia dietetycznego, karmienie ciężko chorych.

7) Prowadzenie pogadanek dla chorych w zakresie oświaty zdrowotnej.

Zakres odpowiedzialności

1) Odpowiedzialność zawodowa z racji wykonywania zawodu pielęgniarki.

2) Prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej.

3) Prowadzenie obowiązującej dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania

4) Prawidłową gospodarkę lekiem w oddziale.

5) Za gospodarkę materiałową w oddziale w czasie pełnienia dyżuru.

6) Za stan sanitarno – higieniczny w oddziale w czasie pełnienia dyżuru.

7) Sprawność organizacji pracy i terminowość i prawidłowość wykonywanych zaplanowanych czynności.

Pielęgniarka, Lipowa 3, Tarnowskie Góry