Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pielęgniarka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ramstus sp. z o.o.

Klinika włosów Hair Medica zajmuje się leczeniem schorzeń związanych z włosami oraz skórą głowy, jak również pielęgnacją i regeneracją włosów. Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie trychologii. Rozwijamy sieć naszych klinik w całej Europie, oferując stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Trycholog to specjalista mający za zadanie rozwiązywanie problemów z włosami i skórą głowy. Są to odpowiednio przygotowani i przeszkoleni kosmetolodzy, pielęgniarki, biotechnolodzy, farmaceuci, etc.

Zadania:

  • Przeprowadzanie wywiadu na temat: stanu organizmu i zdrowia, pielęgnacji skóry i włosów
  • Wykonywanie badania skóry i włosów przy użyciu kamery trychologicznej
  • Ocena stanu skóry głowy, problemów skórnych, pracy mieszków włosowych, stanu cebulek
  • Analiza możliwych przyczyn osłabienia, wypadania włosów
  • Przedstawienie kuracji/zaleceń mających na celu polepszenie kondycji włosów, skóry głowy, organizmu

Wymagania:

  • Wykształcenie pielęgniarskie lub w trakcie studiów
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, miłe usposobienie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie trychologiczne
  • Pełnowymiarowa praca na cały etat lub ½ lub ¼ etatu
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).