Pielęgniarka Zarządzająca/Pielęgniarz Zarządzający

  • Kościerzyna, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Diaverum to jeden z największych na świecie niezależnych usługodawców w dziedzinie leczenia chorób nerek. Dbamy o ponad 25400 Pacjentów, w ponad 307 ośrodkach dializ, w 19 krajach na całym świecie: Argentyna, Australia, Arabia Saudyjska, Chile, Francja, Hiszpania, Kazachstan, Litwa, Niemcy, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Szwecja, Urugwaj, Węgry, Włochy i Wielka Brytania.

    W Polsce prowadzimy 24 ośrodki dializ oraz poradnie i oddziały nefrologiczne. Świadczenia medyczne wykonywane są bezpłatnie w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Osiąganie znakomitych wyników leczenia to nasz główny cel, ale pamiętamy także o emocjonalnych i psychologicznych potrzebach naszych Pacjentów i ich rodzin. Zapewniamy taktowną, spersonalizowaną opiekę i wsparcie. Połączenie profesjonalnej wiedzy naukowej z doświadczeniem zbieranym w ośrodkach Diaverum na całym świecie, nieustanne doskonalenie zawodowe oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić Pacjentom z przewlekłymi chorobami nerek doskonałą opiekę w znakomicie działających placówkach medycznych.

    Diaverum Polska Sp. z o.o. poszukuje do ośrodka dializ w Kościerzynie osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Kościerzyna
    Nr ref: 40/2018/KOŚ

    Główne zadania:

    • Zarządzanie gospodarką materiałową, współudział w zarządzaniu finansami i administrowaniu ośrodkiem
    • Nadzór, organizacja i kontrola jakości pracy pielęgniarek, salowych oraz techników
    • Odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie i zarządzanie ośrodkiem, osiągane wyniki i poziom jakości usług oraz stałe dążenie do poprawy jakości
    • Zapewnienie zgodności działalności ośrodka z wytycznymi, procedurami i innymi zaleceniami
    • Pomoc w osiąganiu celów strategicznych na poziomie ośrodka

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość MS Office
    • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w zakresie dializoterapii, doświadczenie w zarządzaniu, wykształcenie z zakresu zarządzania lub pokrewne, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i w piśmie oraz znajomość rozliczeń z NFZ

    Oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i posiadanych kwalifikacji
    • Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem
    • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
    • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego