Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarz / Pielęgniarka

SERDECZNA TROSKA sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad chorym, udzielanie pomocy medycznej, wykonywanie zabiegów pielęgniarskich i medycznych,

  • realizacja zleceń lekarskich,

  • kompleksowa współpraca z personelem medycznym i pomocniczym,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

Nasze wymagania

  • świadectwo lub dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej

  • prawo do wykonywania zawodu, przyznawane przez okręgową izbę pielęgniarek i położnych

  • odpowiedni stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

  • nienaganna postawa etyczna