Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarz/Pielęgniarka

Norint Sp. z o.o.O firmie

100120 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności diagnostycznych

  • Wykonywanie zleceń lekarskich

  • Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych

  • Przygotowywanie pacjentów do badań specjalistycznych

  • Uczestnictwo w raportach pielęgniarskich i obchodach lekarskich

  • Edukowanie pacjentów i ich rodzin (opiekunów)

  • Przestrzeganie praw pacjenta i zasad etyki zawodowej

  • Dbałość o czystość i estetykę stanowiska pracy oraz aparaturę i sprzęt medyczny

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe: studia pielęgniarskie (licencjat)

  • Mile widziane ale niekonieczne 1-3 letnie doświadczenie w zawodzie (domy seniora, pielęgniarka środowiskowa, praca w szpitalu)

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu

  • Prawo jazdy kat. B – wymagane ponieważ praca jest zarówno w domach opieki jak i w domach prywatnych pacjentów

  • Gotowość podjęcia pracy w Norwegii na okres 24 miesięcy

  • Udział w spotkaniu rekrutacyjnym w Polsce

To oferujemy

  • ZAROBKI:

  • 223 – 273 NOK za 1h pracy

  • + 56 NOK za każdą godzinę nocną

  • + 50 NOK za każdą godzinę w weekend

  • + 133% dodatku za pracę w święta

  • + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę

  • Udział w bezpłatnym półrocznym kursie języka norweskiego w Polsce – który zapewniamy kandydatom

  • Roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online) w Norwegii – uzupełniający, który zapewniamy kandydatom

  • 2-miesięczny płatny staż w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki

  • Umowa o pracę na pełen etat na czas określony (min. 24 – miesięcy) na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza, zgodna z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

  • Opłaty za udział w pierwszym Norskprøve B1 (teście języka norweskiego) na terenie Norwegii opłacone zostaną przez norweskiego pracodawcę

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (koszt ok. 4 000 NOK/ miesiąc w tym media oraz internet)

  • Koszt pierwszej podróży do Norwegii opłacony przez pracodawcę

  • Bezpłatne testy MRSA przeprowadzane w Norwegii

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Norint Sp. z o.o.

Praca w Norwegii dla pielęgniarek/pielęgniarzy => stawka od 101zł/godz

Kontakt:

W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 532 071 067 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Przewiń do profilu firmy