Oferta pracy

Pielęgniarz/Pielęgniarka (Środowiskowo-Rodzinna)

LUX MED Sp. z o.o.

  • Wichrowa 1A, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wichrowa 1A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Praca w środowisku oraz w Centrum Medycznym LUX MED.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie medyczne wraz z ukończonym kursem środowiskowo-rodzinnym - preferowane ukończone studia magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, wykonywania i interpretacji zapisu EKG, resuscytacji krążeniowo-oddechowej;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Obowiązkowość, dokładność, życzliwość;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • zatrudnienie na pełen wymiar etatu;

  • rynkowe wynagrodzenie;

  • możliwość uzyskania premii kwartalnej;

  • wolne niedziele i święta;

  • możliwość zawodowego i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych bezpłatnie lub poprzez uzyskania dofinansowania;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;

  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;

  • możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań z zakresu e-Zdrowia;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne