Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pielęgniarz / Pielęgniarka

„Centrum Medyczne CenterMed Warszawa” Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w gabinecie zabiegowym

  • przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich

  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • przygotowanie gabinetów do pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • zorientowanie na wysoki standard obsługi Pacjenta

  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • obsługa programu KS-Somed

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w centrum Warszawy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • elastyczny czas pracy, pracę w trybie zmianowym

  • pracę w miłym i kreatywnym zespole

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji

Swoje CV prosimy kierować poprzez przycisk Aplikuj lub telefonicznie.

Grupa CenterMed to kilkanaście przychodni (i szpital) zlokalizowanych w różnych miastach południowo-centralnej Polski. W Warszawie kontynuujemy tradycje Akademickiej Służby Zdrowia opiekując się pracownikami i studentami Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Największa przychodnia mieści się na ulicy Waryńskiego 10a (Metro Politechnika) – pozostałe także w centrum Warszawy – Krakowskie Przedmieście (Metro Uniwersytet), Mochnackiego (Plac Narutowicza), Narbutta (Metro Pole Mokotowskie) oraz Żwirki i Wigury.

Przewiń do profilu firmy