Logo Pracuj.pl

Pielęgniarz / Pielęgniarka

„Centrum Medyczne CenterMed Warszawa” Sp. z o.o.O firmie

6 000–6 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w gabinecie zabiegowym
  • przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich
  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • przygotowanie gabinetów do pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • zorientowanie na wysoki standard obsługi Pacjenta
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa programu KS-Somed
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w centrum Warszawy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczny czas pracy, pracę w trybie zmianowym
  • pracę w miłym i kreatywnym zespole
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji

Swoje CV prosimy kierować poprzez przycisk Aplikuj lub telefonicznie.

„Centrum Medyczne CenterMed Warszawa” Sp. z o.o.

Grupa CenterMed to kilkanaście przychodni (i szpital) zlokalizowanych w różnych miastach południowo-centralnej Polski. W Warszawie kontynuujemy tradycje Akademickiej Służby Zdrowia opiekując się pracownikami i studentami Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

Największa przychodnia mieści się na ulicy Waryńskiego 10a (Metro Politechnika) – pozostałe także w centrum Warszawy – Krakowskie Przedmieście (Metro Uniwersytet), Mochnackiego (Plac Narutowicza), Narbutta (Metro Pole Mokotowskie) oraz Żwirki i Wigury.

Pielęgniarz / Pielęgniarka, Warszawa